A Nosiboo gyermekbarát orrszívó család gyártója, a pécsi Attract Kft. logisztikai munkatársat keres

Attract Kft.
Pécs
2019. 05. 13.

A Nosiboo gyermekbarát orrszívó család gyártója a pécsi Attract Kft. logisztikai ügyintéző munkatársat keres.

Cégünk folyamatos fejlődése és a vevői igények növekedése miatt keresünk fiatal, innovatív csapatunkba egy önállóan dolgozni tudó, agilis és tapasztalt logisztikai ügyintéző munkatársat.

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk bérigény megjelölésével!

www.nosiboo.eu

Feladatok

  • Belföldi és nemzetközi fuvarok teljes körű lebonyolítása (közúti/légi/tengeri szállítások)
  • Inbound és outbound szállítmányok szervezése
  • Szállítási okmányok kiállítása, kezelése és naprakész adminisztrációja
  • Szállítmányok nyomon követése, információáramlás biztosítása
  • Fuvarfeladatok során felmerülő problémák kezelése
  • Kapcsolattartás a társkerületekkel és alvállalkozókkal, reklamációk lefolytatása / kezelése
  • Aktív részvétel a szállítmányozási folyamatok fejlesztésében
  • Raktárkészlet monitoring és felügyelet
  • Statisztikák, riportok és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Közép-, felsőfokú gazdasági vagy logisztikus végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat logisztikai területen
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Nagyfokú precizitás, rugalmasság és önállóság a mindennapi munkavégzés során
  • MS Office haladó szintű ismerete (kiemelten Excel)

Előnyök

  • Hosszú távú perspektíva egy nemzetközileg sikeres magyar vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség külső és belső képzések által

Amit kínálunk

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!