Fizikai, segéd, betanított munka

Siklóson fröccsöntő gépkezelő /operátor állás

Munkavégzés helye: Siklós
2020. 01. 22. 16:16

Fröccsöntő  gépkezelő /operátor állás Siklóson.

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő gépek alapanyaggal feltöltése, gépek kezelése, működtetésé,
  • Termelőeszközök gépkönyveinek elsajátítása,
  • Vizuális termék ellenőrzés
  • Csomagolás, raklapra pakolás

Elvárások:

  • 5 éves műanyaggyártási fröccsentésben szerzett tapasztalat
  • Segítőkész és barátságos magatartás
  • Szakirányú, vagy középfokú végzettség
  • Jó problémamegoldó és szervező képesség
  • Precíz, gyors és felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Gépészeti és/vagy villamossági ismeretek előny

Amit kínálunk:

  • Barátságos, modern és folyamatosan fejlődő munkakörnyezet
  • Rendezett és szabályozott munkakörülmények
  • Hosszútávú  karrierlehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • útiköltség terítés
  • Teljes munkaidő

Bonus Kft.

  • Cím: 7800 Siklós, Ipartelepi út 2.
  • Tel.: +36 30 334 6065

www.bonus-siklos.hu

Jelentkezni e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldött önéletrajzzal.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése