Fizikai, segéd, betanított munka

Siklóson megváltozott munkaképességű munkavállalót keresünk azonnali kezdéssel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Siklós
2020. 01. 23. 08:58

Megváltozott munkaképességű munkavállaló keresünk azonnali belepéssel

Siklósi vállalat saját állomnyába, hosszú távra keres rész-, vagy teljes munkaidőbe megváltozott munkaképességű munkavállalót, egyszerű, könnyen végezhető feladatokra.

Megváltozott munkaképességű könnyű fizikai munkalehetőség

Amit kínálunk:

  • stabil cégnél, támogató környezetben végezhető munka
  • hosszú távú lehetőség
  • könnyű fizikai munka
  • fix bérezés
  • Cafeteria
  • Útiköltség térítés
  • betanulási lehetőség

Elvárások:

  • érvényes NRSZH szakvélemény
  • Siklós, vagy környéki lakóhely

Feladatok:

  • csomágolás
  • szortirozás
  • egyéb könnyen végezhető fizikai munka
  • akár termelésben való részvétel, igény szerint
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése