Asztalost vagy faipari gyakorlattal rendelkező kollégát keresünk asztalosműhelyünkbe

Asztalost vagy faipari gyakorlattal rendelkező kollégát keresünk ócsárdi asztalosműhelyünkbe (Pécs és Harkány között). Cégünk elsősorban üzletberendezések és egyedi bútorok gyártásával és helyszíni beépítésével foglalkozik.

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy hívja a 20/929-2212 telefonszámot.

Feladatok

  • Tervek, rajzok és szóbeli információk alapján faipari és asztalos munkák kivitelezése.
  • Az elkészült termékek ellenőrzése, felmerülő hibák javítása.
  • Helyszíni beépítés és összeszerelés.

Elvárások

  • Szakmai gyakorlat
  • Szakmunkás végzettség
  • Faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalat
  • Megbízható, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Kellemes, családias munkakörnyezet
  • Munkaidő 6-14 óra között
  • Munkába járás költségtérítése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott