Áruátvevő álláslehetőség Villányban a Steel-Metál Kft-nél (MÉH telep)

Steel-Metál Kft.
Villány
2022. 05. 16.

A Steel – Metál Kft. egy családi vállalkozás, elsősorban vas és színesfémhulladékok, veszélyes és nem veszélyes hulladékok begyűjtésével, átvételével, kezelésével, acélszerkezetek, gépek, berendezések helyszíni bontásával foglalkozunk.

Hulladékkereskedelemmel, begyűjtéssel és értékesítéssel kapcsolatos tevékenységeinket 1993-ban kezdtük. Az évek során folyamatosan fejlődtünk, immáron 4 telephellyel rendelkezünk.

Több, mint 25 éves tapasztalat van mögöttünk.

Folyamatosan figyeljük a piaci változásokat, tendenciákat, melynek megfelelően folyamatosan fejlesztünk, beruházunk, korszerűsítünk. Igyekszünk a munkavállalók számára a legjobb munka körülményeket megteremteni, ezzel segítve a munkájukat.

A cégünknél több, mint 90 fő dolgozik.

Feladatok

  • különféle hulladék anyagok (vas és színesfémhulladékok, veszélyes és nem veszélyes hulladékok) átvétele (mérlegelés, mérlegjegy kiállítása) a lakosságtól, illetve cégektől

Elvárások

  • érettségi
  • határozott fellépés
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság

Előnyök

  • fémismeret

Amit kínálunk

  • egyéni betanítás
  • barátságos légkör
  • stabil, hosszú távú állás egy családi vállalatnál
  • fejlődés lehetősége
  • családbarát, megbízható munkahely
  • bérezés megegyezés szerint
  • vidéki bejárás támogatása 15 Ft/km vagy vidéki bérlet 86%-os támogatása
  • szabadság

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!